Dartomeks Spółka Jawna Lichnerowicz

Transport i Spedycja Międzynarodowa

ul. Kościelna 15, 83-121 Rudno

0
lat doświadczenia
0
zatrudnionych pracowników
0
zestawów ciężarowych
0
kilometrów miesięcznie

O Nas

Od 1996  firma Dartomeks świadczym usługi w zakresie transportu  drogowego na terenie całej Europy. Oferujemy naszym klientom  transport ładunków całopojazdowych (FTL) oraz ładunków drobnicowych (LTL).  Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim transport i spedycja międzynarodowa ale także delegowanie pracowników do zakładów mięsnych w Belgii. W 2005 roku rozpoczęliśmy współprace z jednym z największych dostawców mięsa w Europie.  Klientami, którzy nam zaufali są firmy z  terenu całej Europy. Zebrane doświadczenia w ponad dwudziestoletniej historii wspomagają nas w dalszym rozwoju naszej firmy. Nowoczesne technologie, flota najnowszych pojazdów oraz terminowość to hasła, które wyróżniają nas na tle konkurencji.  

Tabor

Obecnie posiadamy tabor 90 zestawów plandek oraz chłodni. Park maszynowy składa się z pojazdów marki VOLVO, DAF, MAN. Wszystkie pojazdy spełniają wymogi emisji spalin Euro 5, Euro 6 oraz są objęte kontraktem serwisowym. 

Nasze Marki

Oferta

Oferujemy zarówno przewozy całopojazdowe (FTL), jak i drobnicowe (LTL), dzięki czemu zapewniamy przewozy skrojone na miarę każdych potrzeb. Od jednej palety, po ładunki o wadze 24 ton. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dlatego naszą usługę wyceniamy po ustaleniu szczegółów z klientem.

Obsługiwane kraje

Austria
Belgia
Czechy

Estonia
Francja
Holandia

Litwa
Łotwa
Niemcy

Słowacja
Szwajcaria
Węgry

Wielka Brytania
Włochy

Szukamy pracowników na stanowiska :

-Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Piotr Osiński
+48 725 579 098
piotr@dartomeks.eu

Praca w Belgii
– Pracownik fizyczny – produkcja szaszłyków

– Pracownik fizyczny – pakownie

– Rzeźnik – ubój/rozbiór wołowiny lub wieprzowiny

– Rozbieracz – wykrawacz wołowiny lub wieprzowiny

– Monter – konstrukcje stalowe, rusztowania

Mirosław Wirkus
+48 609 322 427
mirek@dartomeks.eu

Kontakt

Sekretariat

Paulina Woźniak
+48 58 536 45 07(08)
sekretariat@dartomeks.eu

Dział Kadr

+48 605 058 903
+48 58 536 45 07
dartomeks@dartomeks.eu

Dział Rekrutacji

Praca dla Kierowców
Piotr Osiński
+48 725 579 098
piotr@dartomeks.eu

Praca w Belgii
Mirosław Wirkus
+48 609 322 427
mirek@dartomeks.eu

Dział Spedycji

Katarzyna Kamińska
+48 605 566 019
kasia@dartomeks.eu

Mateusz Puchajda
+48 665 553 707
mateusz@dartomeks.eu

Paulina Szymańska
paulina@dartomeks.eu

Serhii Tymoshchenko
+48 691 300 257
serhii@dartomeks.eu

Paweł Gajdowski
+48 609 700 153
pawel@dartomeks.eu

Jarosław Dudzisz
+48 609 005 118
jarek@dartomeks.eu

Mariusz Kwiatek
+48 601 598 674
mariusz@dartomeks.eu

Główna Księgowa

Wioleta Pielecka
+48 665 604 547
wiola@dartomeks.eu

Kierownik Warsztatu

Marcin Kulas
+48 603 838 733
marcin@dartomeks.eu

Obsługa Nieruchomości

Maciej Wiśnicki
+48 665 552 858
maciej@dartomeks.eu

Dartomeks Spółka Jawna Lichnerowicz
ul. Kościelna 15, 83-121 Rudno
NIP: 593 10 44 048

www.dartomeks.eu
dartomeks@dartomeks.eu
+48 58 536 45 07(08)

Close Menu